لگراند فرانسه
لگراند فرانسه

:: خدمات شرکت آدسا

آدسا ، شركت مهندسي مشاور انفورماتيك در سطح كشور ميباشد كه به قصد ارائه راه حل براي مديريت، امنيت و آناليز تمامي بخشهاي زير ساخت اطلاعاتي و مخابراتي ، ارتباطات داده ها و كا مپيوتر سازمان ها – از پائين ترين سطوح شبكه هاي شما تا كاربردها و سرورهاي پيش رويتان – پا به عرصه خدمت به مشتريان خود نهاده است.

آدسا با تكيه بر پيشينه هاي خود در زمينه هاي الكترونيك، مخابرات و كامپيوتر، قادر گرديده است تا با ارائه خدمات برتر، امكان فعاليت و كار هوشمندانه تر و بدست آوري ارزش هاي بالاتر را در مقابل سرمايه گذاري در زمينه فناوري اطلاعات را براي سازمانها فراهم آورد.هفت زمينه كليدي فعاليت آدسا شامل موارد ذيل است :

1- مشاوره:

آدسا ارائه دهنده خدمات مشاوره اي در زمينه ايجاد، تغيير، توسعه و ترميم بستر فني شبكه سازمان چه در بعد تجهيزات passive يا active در خصوص مديريت، امنيت، تجزيه و تحليل، توسعه، تهيه Network plan و policy توسعه با بهره گيري از تكنولوژيهاي Campus Lan و AVVID Technology و Structured Cabling با توجه به آخرين استانداردهاي موسسات ISO,BICSI,ANSI,IEEE ميباشد.

لازم به توضيح است شرط لازم براي حصول نتايج مطلوب پس از اجراء پروژه هاي IT، طراحي دقيق و علمي قبل از اجراء- طي فازهاي نياز سنجي و شناخت، بررسي استراتژيها و IT Master Plan سازمان، طراحي و آناليز قطعات تا تحويل blue print - ميباشد. پر واضح است كه نقش مشاوري صديق و امين كه با شناخت نيازهاي مشتري بتواند بهترين راه حل را در اختيار بگذارد در اين مرحله بيش از پيش خودنمايي ميكند.

2- اجراء پروژه هاي شبكه:

آدسا همواره در جستجوي كالاها و خدمات با ارزش از ديدگاه مشتري ميباشد. يكي از دغدغه هاي سازمانهايي كه از شبكه هاي اطلاعاتي و ارتباطاتي بعنوان بستري جهت ارتقاء مزيتهاي رقابتي خود بهره ميگيرند، انتخاب محصول با كيفيت و ارزشمندي و دسترسي به آنها است كه صورت مسئله سازمان را به شكلي كارا و موثر حل بنمايد. شركت آدسا با در نظر گرفتن حجم پروژه اقدامات ذيل را جهت اجراي پروژه های شبکه خواهد داد:

برآورد نياز سازمان با درنظر گرفتن توسعه آتي آن، بعنوان نخستين گام از طراحي ضروري است. در اين مرحله، كارشناسان شركت آدسا از شعبات سازمان بازديد و اطلاعات و نيازهاي آن را با همكاري مديران و كارشناسان مرتبط، تعيين مي‌كنند. بدين ترتيب، مديران اطلاعات لازم براي مشخص كردن حدود و جزئيات و حتي فازهاي اجراي شبكه را در اختيار خواهند داشت


طراحي:

هر شبكه كامپيوتري بايد با توجه به شرايط و سياست هاي هر سازمان ، طراحي و پياده سازي گردد که این شبكه هاي كامپيوتري ، زير ساخت لازم براي استفاده از منابع فيزيكي و منطقي را در يك سازمان فراهم مي آورند .

بديهي است ، در صورتي كه زير ساخت فوق به درستي طراحي نشود ، در زمان استفاده از شبكه با مشكلات متفاوتي برخورد نموده و بايد هزينه هاي زيادي به منظور نگهداري شبكه و تطبيق آن با خواسته هاي مورد نظر ، صرف شود .

اين در صورتي است كه مجبور نشويم كه همه چيز را از نو شروع كنيم . يك از علل اصلي بروز چنين مشكلاتي ، طراحي شبكه پس از پياده سازي آن است ! يعني ابتدا شبكه پياده سازي مي شود . قبل از آنكه طراحي مناسبي براي آن انجام شود .

اصولا تمام طرح هايی که ارائه می شوند ، ارزش پياده سازی ندارند. يکی از معيار های مهم که موجب انتخاب يا رد يک طرح می شود پشتيبانی است ، که آيا در صورت پياده سازی اين طرح وضعيت پشتيبانی به چه صورت خواهد بود و چه مقدار هزينه به دنبال خواهد داشت و آيا در موارد بحرانی امکان پشتيبانی و خطايابی سريع وجود دارد يا خير ؟ ممکن است طراحی و پياده سازی اوليه هزينه زيادی را به دنبال داشته باشد، اما طراحی صحيح می تواند موجب کاهش هزينه در نگهداری و همچنين پشتيبانی باشد.


اعزام تيم‌هاي موازي :

پس از اتمام مراحل طراحي ، امكان پياده سازي شبكه با توجه به استراتژي تدوين شده ، فراهم مي شود شركت آدسا با دارا بودن توان فني منحصر به فرد آمادگي دارد با به كار گماردن و اعزام تيم هاي تخصصي موازي ،به سرعت اجراي پروژه بدون پايين آمدن كيفيت نصب كمك شاياني انجام دهد.

لازم به ذكر است كيفيت اجراي اين شركت مطابق با استانداردها و سرفصل هاي بين‌المللي مي‌باشد كه در شرايط گارانتي VDI کاملا ً اشاره گرديده است. اين شرايط مشتمل بر مطابقت دادن وضعيت پروژه با 14 فصل از مستندات استاندارد مي‌باشد كه در اجراي پروژه التزام به آنها ضروري است.
اعزام تيم‌هاي موازي :

با توجه به شرایط جغرافیایی و فنی و سیاستهای برخی سازمانها که دارای پروژه های بزرگ و در سطح ملی می باشند لزوم استقرار یک فرایند و اجرای پیاده سازی بصورت موازی و همزمان ضروری به نظر می رسد ،

بنابراین از جمله امتیازها و مزیت های رقابتی این شرکت است که قادر هستیم نسبت به ارائه سرویس parallel اعلام آمادگی نماییم. و بدین صورت با عنایت به حضور نمایندگان در اکثر مراکز استانها این شرکت در صورت نياز در اجراي پروژه ها قادر خواهد بود از كارشناسان فني و نمايندگان خويش بهره ببرد


3- ارائه راه حلهاي نرم افزاري شبكه :

جهت حل مشكلات مديريتي، امنيتي، نظارت و كنترل و تجزيه و تحليل ترافيك يا عارضه يابي مشكلات موجود آدسا بهره مند از كتابخانه اي غني از بهترين نرم افزارهاي روز در اين خصوص ميباشد كه پس از سفارشي كردن و تطابق با نيازهاي مشتري (Customize) در اختيارشان قرار خواهد گرفت.


4- آموزش:

آدسا آمادگي دارد با عنايت به دانش تخصصي موجود در شركت به انتقال اين دانش به سازمانها و مشتريان خود بنمايد. باشد تا سهم اندكي از ديِن خود را جهت ارتقاء سطح دانش IT در كشورمان ادا كرده باشيم.

شركت آدسا بواسطه تأكيد هميشگي بر كسب و كار محوري خود كه همان ارائه بهترين مشاوره به مشتريان خود ميباشد، نيازمند حجم بزرگي از اطلاعات در تمامي زمينه هاي شبكه هاي اطلاعاتي و ارتباطي ميباشد.

از اين رو در خصوص تجهيزات passive شبكه هاي كامپيوتر آدسا عضو رسمي (corporate member) انجمن تخصصي طراحي و نصب BICSI كه يكي از معتبرترين نهادهاي دانشي در خصوص تعيين استانداردها و نشر RFC ها و آخرين روزآمد هاي اطلاعاتي درباره شبكه هاي كامپيوتري و بطور اخص در مورد طراحي و استاندارهاي Media و cabling و عموما" passive equipments ميباشد، گرديده است.

در واقع به دليل اهميتي كه اين شركت در بحث اجراي Passive شبكه ها به اطلاعات اكادميك مورد نياز، قوانين وضع شده در استاندارد ها و دستورالعمل هاي لازم براي ساخت لايه فيزيكي شبكه قائل گرديد، از سال 2002 ميلادي رسما " به عضويتBICSI، انجمن تخصصي طراحي و نصب شبكه هاي كامپيوتر در آمريكا، در آمده است. و لذا به عنوان يك Corporate Member مشغول به فعاليت گرديد. به اين ترتيب امروزه حجم زيادي از ارزشمند ترين اطلاعات تخصصي و تجربيات فني اعضاء ديگر BICSI در اختيار بخش تكنيكال اين شركت قرار گرفته است.


5- بازرگانی :

از سويي ديگر واقعيت آن است كه تن دادن به استاندارد ها و دستور العمل هاي آن، به صورت نسبي مستلزم صرف زمان نصب بيشتر، هزينه بيشتر و همچنين توانائي، مرغوبيت و كارامدي بيشتر تجهيزات Passive مي باشد.

لذا در اين بخش تلاش مستمري صورت گرفت تا بتوانيم از محصولات كمپاني فرانسوي لگراندهمراه  با استفاده از دانش فني انتقال يافته از BICSI، سخت ترين و زمان بر ترين قسمت شبكه هاي كامپيوتري را به شكلي مدرن،  كارامد و با هزينه اي پائين تر و كاملا مبتني بر اصول و استانداردها طراحي و اجرا نمائيم.6- پشتيباني و تامين بهنگام قطعات پروژه:

يكي از دغدغه هاي سازمانها نگهداري و پشتيباني از كاربردها و تجهيزات گرانقيمتي است كه طي مراحل قبل جهت استفاده سازمان راه اندازي گرديده است. انجام تغييرات، روزآمد سازيها و نظارت از اهم اين موارد ميباشد كه آدسا با بهره گيري از مهندسين با تجربه خود، نقش خود را در اين خصوص در قالب قرارداد سرويس و نگهداري، به بهترين شكل ممكن ايفا مي كند.

در بحث ارائه تجهيزات در بازار به مشتريان لگراند از ديگر مهمترين عناويني كه اين شركت سرمايه‌گذاري نموده است به روز رساني موجودي انبار مطابق با آخرين نسخه كاتالوگ Export دو سالانه لگراندبوده است.

در مواردي از پروژه‌ها كه تجهيزات يا كالايي كه در برنامه بازرگاني اين شركت نبوده است متناسب با شرايط زماني پروژه در اسرع وقت سير تشريفاتي بازرگاني مترتب بر واردات آن كالا از طريق پست اكسپرس و يا هوايي و يا زميني و بعضاً دريايي انجام شده و به پروژه تحويل داده شده است.

اين شركت كالاي مورد نياز پروژه ها را از موجودي استوك خويش واقع در تهران و به جهت استفاده بهينه از وقت در شهرستانها از استوك انبار شبكه نمايندگي شهرستانها تامين خواهد نمود.7- گارانتي 20 ساله محصولات لگراند فرانسه:

لگراندفرانسه بي شك تنها كمپاني است كه توليد تمامي تجهيزات مورد نياز در اجراي شبكه را خود برعهده دارد
لذا چنانچه محصولات
لگراندفرانسه به صورت End-to-End طبق سرفصل VDI خريداري شود ، با تاييد شركت آدسا مشمول گارانتي 20 ساله خواهد بود.

براي آن دسته از پروژه ها كه فقط اجزا انتخابي از قطعات را استفاده مي نمايند مشمول گارانتي قطعه به مدت دو سال مي باشند.

بديهي است گارانتي دو ساله فقط شامل تعويض قطعاتي است كه در اثر خطاي فرآيند توليد معيوب شناخته مي شود ليكن گارانتي VDI شامل تضمين كيفيت عملكرد كليه المان هاي شبكه خواهد بود .

آدسا نماينده رسمي لگراند فرانسه در ايرانDesigned & Powered by Adsa Co.Official Representative of Legrand FRANCE IN IRAN , Copyright 2011

cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans