لگراند فرانسه
لگراند فرانسه

:: انواع پچ کورد فیبر نوری  لگراند فرانسه

انواع پچ کورد فیبر نوری لگراند فرانسه << تجهیزات پسیو شبکه << بازار ایران << محصولات
انواع پچ کورد فیبر نوری لگراند فرانسه

پچ کورد جهت اتصال بین پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ <انواع پچ کورد فیبر نوری لگراند فرانسه>شبکه  متناسب با فیبر نوری انتخاب شده:
پچ کورد سینگل مود برای فیبر سینگل مود
و پچ کورد مالتی مود برای فیبر مالتی مود

 پچ کورد ها ی  لگراند دارای کانکتورهای مختلفی هستند که در کارخانه بر روی آنها نصب شده است . مانند :  LC و SC و ST  . بر حسب کاربرد در برخی پچ کوردها کانکتور های یک سر پچ کورد با سر دیگر متفاوت است،برای مصارف گوناگون مثلا پچ کورد : SC به LC و ...

پچ کورد ها ی دارای قابلیت انعطاف بسیار بالایی هستند و براحتی نمی شکنند. طول این پچ کوردها معمولا 1 ، 2 ، 3 و 5 متر می باشد.


کاتالوگ

دانلود اطلاعات فنی
                          
پچ کورد فیبر نوری  لگراند  فرانسه - سینگل مود SM
 Legrand OS 1 Singlemode patch cords (UPC)  Legrand OS 1 Singlemode patch cords (UPC)

مشخصات کلی

پچ کوردفیبر نوری سینگل مود لگراند :

  9/125 μm میکرون قطر

Yellow Jacket  جکت  زرد رنگ

Insertion oss: max. 0.3 dB

installations OS 1 type

 

مشخصات کلی

پچ کوردفیبر نوری سینگل مود لگراند :

 9/125 μm میکرون قطر

Yellow Jacket  جکت زرد رنگ

Insertion loss: max. 0.3 dB

 installations OS 1 type

Cat No. 326 07 Cat No. 326 01

LC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 06 Length:1 m

Cat No. 326 07 Length: 2 m

Cat No. 326 08 Length: 3 m

 

SC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 03 Length: 1 m

Cat No. 326 04 Length:2 m

Cat No. 326 05 Length: 3 m

SC/SC duplex patch cords

Cat No. 326 00 Length: 1 m

Cat No. 326 01 Length: 2 m

Cat No. 326 02 Length: 3 m

         
پچ کورد فیبر نوری  لگراند فرانسه  - مالتی مود  MM
 Legrand OM 2 - (50/125μm) Multi Mode  Patch Cords  Legrand OM 3 - (50/125μm) Multi Mode Patch Cords

مشخصات کلی

پچ کوردفیبر نوری مولتی مود لگراند :

  50/125 μm میکرون قطر

Orange Jacket  جکت  نارنجی رنگ

 

Insertion loss: max. 0.3 dB

multimode installations, OM2 type

 

مشخصات کلی

پچ کوردفیبر نوری مولتی  مود لگراند :

  50/125 μm میکرون قطر

Purpule Jacket  جکت  بنفش رنگ

 

Insertion loss: max. 0.3 dB

multimode installations, OM2 type

 

Cat No.330 70 Cat No.326 16

SC/SC duplex patch cords

Cat No. 330 69 Length: 1 m

Cat No. 330 70 Length: 2 m

Cat No. 330 71 Length: 3 m

ST/ST duplex patch cords

Cat No. 330 80 Length: 1 m

Cat No. 330 81 Length: 2 m

Cat No. 330 82 Length: 3 m

SC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 12 Length: 1 m

Cat No. 326 13 Length: 2 m

Cat No. 326 14 Length: 3 m

SC/SC duplex patch cords

Cat No. 326 09 Length: 1 m

Cat No. 326 10 Length: 2 m

Cat No. 326 11 Length: 3 m

LC/SC duplex patch cords

Cat No. 330 75 Length: 1 m

Cat No. 330 63 Length: 2 m

Cat No. 330 76 Length: 3 m

LC/ST duplex patch cords

Cat No. 330 65 Length: 2 m

ST/SC duplex patch cords

Cat No. 330 72 Length: 2 m

Cat No. 330 73 Length: 3 m

LC/LC duplex patch cords

Cat No. 330 61 Length: 2 m

 

LC/LC duplex patch cords

Cat No. 326 15 Length: 1 m

Cat No. 326 16 Length: 2 m

Cat No. 326 17 Length: 3 m

         
 Legrand OM 1 - (62.5/125μm) Multi Mode Patch Cords

مشخصات کلی

پچ کوردفیبر نوری  مولتی  مود لگراند :

  62.5/125 μm میکرون قطر

Orange Jacket  جکت  نارنجی رنگ

 

Insertion loss: max. 0.3 dB

multimode installations, OM2 type

 

Cat No.330 65
  ST/SC duplex patch cords
Cat No. 331 57
Length: 2 m
Cat No. 331 58
Length: 3 m
SC/SC duplex patch cords
Cat No. 331 51 Length: 1 m
Cat No. 331 52 Length: 2 m
Cat No. 331 53
Length: 3 m
 
LC/SC duplex patch cord
Cat No. 330 77
Length: 1 m
Cat No. 330 62 Length: 2 m
Cat No. 330 78 Length: 3 m
 
 پیگ تیل فیبر نوری لگراند فرانسه
اين رشته ها از طريق اتصال مكانيكي و يا فيوژن به فيبر نوري متصل شده وجهت برقراري لينك به كانكتور هاي يونيت هاي پچ پنل فیبر نوری فيبر متصل ميشوند.

 Legrand Pigtail - 9/125 μm Single Mode Legrand  Pigtail - 10 Giga - 50/125 μm Multi Mode

مشخصات کلی

پیگ تیل های فیبر نوری(single mode)   

داراي يك كانكتور از نوع SC يا LC

9/125 μm

Cat No.326 20  SC single connector pigtail

Cat No. 326 21  LC single connector pigtail

مشخصات کلی

پیگ تیل های فیبر نوری (multi mode)   

پیگ تیل های فیبر نوری 10 gig 

داراي يك كانكتور از نوع SC يا LC

1 meter, 900 μm tight buffer

10 Giga - 50/125 μm

Cat No. 326 22 SC single connector pigtail

Cat No. 326 23 LC single connector pigtail

Cat No. 326 20 Cat No. 326 22
 Legrand Breakout kits 
 Legrand Fiber Optic Breakout Kits

مشخصات کلی

Breakout kits


اين كيت جهت termination كابل هاي فيبرنوري loose tube بكار ميروند.

900 μm tubes

Allows field termination of loose tube cables

1 meter

Cat No. 330 49 - 6 fibres

Cat No. 330 49 -12 fibres

Cat No. 330 48
  :: لینکهای مرتبط به راه حل های فیبر نوری لگراند  فرانسه
انواع  کابل فیبر نوری  لگراند
اینجا کلیک کنید
 
 پچ پنل فیبر نوری لگراند
 اینجا کلیک کنید

کیف ابزار فیبر نوری لگراند
 اینجا کلیک کنید
 
سوکت های موزاییک فیبر نوری لگراند
 اینجا کلیک کنید
 

آدسا نماينده رسمي لگراند فرانسه در ايرانDesigned & Powered by Adsa Co.Official Representative of Legrand FRANCE IN IRAN , Copyright 2011