لگراند فرانسه
لگراند فرانسه

:: انواع کاست یونیت های فیبر نوری  لگراند قابل نصب بر روی پچ پنل لگراند

انواع  کاست یونیت  ها ی فیبر نوری لگراند  فرانسه << تجهیزات پسیو شبکه << بازار ایران << محصولات

پچ پنل های فیبر نوری لگراند فرانسه

Legrand لگراند   فرانسه در زمينه طراحی های نوین  patch panel های فیبر نوری نوعی نوآوري منحصر به فرد را در سطح جهانی ارائه  نموده  است كه میتواند قابليت قراردادن انواع كانكتور، یونیت و بسیاری از اتصالات متنوع دیگر را براي تسهيل در دسترسی به انواع رسانه های ارتباطی و كابل كشي , فراهم نماید.

مطابق  استاندارد  های کابل کشی ساخت یافته پچ پنل ها درون رک ها قرار می گیرند و همه کابل های شبکه به این پچ پنل ها متصل می شوند.
لذا  بسیار  مدرن , مقرون به صرفه و بهینه خواهد بود , چنانچه  بتوانیم در یک پچ پنل فیبر نوری  برای  تمام رسانه  های مورد نیاز  پروژه  اعم از CAT7یا CAT6 و یا TVو  تلفن و ... اتصالات لازم را  فراهم نماییم.
  از مزایای استفاده از کاست یونیت های مختلف لگراند در  پچ پنل های ماژولار می توان به این نکته اشاره داست که  اگر پورتی به هر عنوان دچار مشکل شود فقط همان پورت داخل یونیت تعویض می شود و نیاز به تعویض کامل  یونیت پچ پنل لگراند نیست ،

دانلود  کاتالوگ و اطلاعات فنی
  کاست های فیبر نوری لگراند فرانسه

Legrand fiber Optic Units

مشخصات کلی

کاست های فیبر نوری

است فیبر نوری لگراند  برای نصب 2 تا 12 فیبر نوری با قابلیت چیدمان 2 یونیت فیبر نوری از انواع 
32727
32728
32729
32736
32782
32784
32785

جهت  قرار گرفتن داخل پچ پنل   
32728
32729
32736
32782
32784
32785

جهت  قرار گرفتن داخل پچ پنل   

Cat No. 327 08
  مبدل های فیبر نوری / مس  لگراند فرانسه

 Single Mode Optical Fiber Units (9/125 μm)
مشخصات کلی

مبدل های فیبر نوری / مس  

برای تبدیل سیگنال نوری به سیگنال الکتریکی  و بلعکس  ،   قابل کارگزاری داخل پچ پنل
دارای سرعت 100 مگابیت و 1000 مگابیت می باشند و بسته به مسافت و سرعت با انواع خروجی های SXو LX ارائه می شوند.
دارای یک پورت برای اتصال به کابل شبکه مسی و یک پورت برای اتصال به فیبر نوری می باشند.

Cat No. 332 76 10/100 base T to 10/100 base SX

Cat No. 332 751000 base T (Giga) to 1 000 base SX/LX (Giga) and vice versa

Cat No. 327 82
  سینی دراور های فیبر نوری لگراند فرانسه

 Legrand Optical Fiber Panel
مشخصات کلی

 سینی دراور های فیبر نوری لگراند فرانسه  

دراور های فیبر نوری لگراند جهت نگهداری یونیت های فیبر نوری تا 6 یونیت  با ظرفیت 24 فیبر  با کانکتورهای STو SC. و 36 فیبر با  کانکنورهای LC

Cat No. 331 22

Fibre optic drawer to be equipped modular and sliding drawer Maximal capacity : • 24 fibres ST and SC connectors • 36 fibres LC connectors Depth 220 mm, height 1 U Supplied with screws and cabling accessories Capacity : 6 optical fibre units below

Cat No. 331 22
 پنل نگهدارنده کابل فیبر نوری  لگراند
Optical drawer & management panel
 Fiber Optic Cable Management Panel

مشخصات کلی

پنل مدیریت کابل  فیبر نوری لگراند

پنل مدیریت کابل برای رعایت فوانین خم به ویژه در خصوص ملاحطات موجود برای کابل های فیبر نوری  دارای اهمیت بالایی است  , که لگراند فرانسه  با بالاترین توجه , به این مهم پرداخته است.

Cat No. 332 48

 

 High Density rounded rings for 4 or more Segmant of  Fibres Optics networks.

Cat No. 332 48
 یونیت های  فیبر نوری  - سینگل مود لگراند فرانسه

 Legrand Single Mode Optical Fiber Unit (9/125 μm)

مشخصات کلی

یونیت های فیبر نوری- سینگل مود   

یونیت های SC و LCبرای 4 و 6فیبر سینگل مود

با قابلیت کارگزاری درون  دراور های  فیبر نوری و  نیز داخل پچ پنل از طریق کا ست های فیبر نوری

یونیت های  فیبر نوری- سینگل مود  شامل دو مدل زیر می باشد:

Cat No. 327 82

 SC Unit for 4 Singlemode Fibres

Cat No. 327 84

 High Density LC Unit for 6 Singlemode Fibres

Cat No. 327 82
 یونیت های  فیبر نوری  - مالتی مود لگراند فرانسه
 Legrand Multi Mode Optical Fiber Units (62.5 & 50/125 μm)  Multi Mode Optical Fiber Units (62.5 & 50/125 μm)

مشخصات کلی

یونیت های فیبر نوری -مالتی مود   

یونیت های SC برای 4فیبر مالتی مود

با قابلیت کارگزاری درون  دراور های  فیبر نوری و  نیز داخل پچ پنل از طریق کا ست های فیبر نوری

P

Cat No. 327 29 SC Unit for 4 Mulimode Fibres

مشخصات کلی

یونیت های فیبر نوری -مالتی مود   

یونیت های ST برای 4فیبر مالتی مود

با قابلیت کارگزاری درون  دراور های  فیبر نوری و  نیز داخل پچ پنل از طریق کا ست های فیبر نوری

P

Cat No. 327 28 ST Unit for 4 Mulimode Fibres

Cat No. 327 29 Cat No. 327 28
         
 Legrand Multi Mode Optical Fiber Units (62.5 & 50/125 μm)  Multi Mode Optical Fiber Units (62.5 & 50/125 μm)

مشخصات کلی

یونیت های فیبر نوری -مالتی مود   

یونیت های LC یبا دانسیته بالا برای 6فیبر مالتی مود

با قابلیت کارگزاری درون  دراور های  فیبر نوری و  نیز داخل پچ پنل از طریق کا ست های فیبر نوری

P

Cat No. 327 85 High Density LC Unit for 6 Mulimode Fibres

مشخصات کلی

یونیت های فیبر نوری -مالتی مود   

یونیت های LC برای 4فیبر مالتی مود

با قابلیت کارگزاری درون  دراور های  فیبر نوری و  نیز داخل پچ پنل از طریق کا ست های فیبر نوری

P

Cat No. 327 36 LC Unit for 4 Mulimode Fibres

Cat No.327 85 Cat No.327 36
 پیگ تیل فیبر نوری لگراند فرانسه
 Legrand Pigtail - 9/125 μm  Legrand Pigtail - 10 Giga - 50/125 μm

مشخصات کلی

پیگ تیل های فیبر نوری   

مجهز به  کانکتورهای یک گانه

 در دو نوع SCو LC

9/125 μm

Cat No.326 20  SC single connector pigtail

Cat No. 326 21  LC single connector pigtail

مشخصات کلی

پیگ تیل های فیبر نوری   

پیگ تیل های فیبر نوری 10 گیگا 

مجهز به  کانکتورهای یک گانه در دو نوع SCو LC

1 meter, 900 μm tight buffer

10 Giga - 50/125 μm

Cat No. 326 22 SC single connector pigtail

Cat No. 326 23 LC single connector pigtail

Cat No. 327 21 Cat No. 327 22
 Legrand Breakout kits 

 Fiber Optic Breakout Kits

مشخصات کلی

Breakout kits


کاربرد در  Termination های کابلهای فیبر loose tube

900 μm tubes

Allows field termination of loose tube cables

1 meter

Cat No. 330 48 - 6 fibres

Cat No. 330 49 -12 fibres

Cat No. 330 48
نمونه ای از Backbone  شش رشته ( هسته ای  )  فیبر نوری لگراند
 Backbone فیبرنوری  در به کار گیری همزمان فیبر نوری و  کابل شبکه  مسی لگراند
  • نمو نه کاربردی  تجهیزات فیبر نوری  به همراه پچ پنل در داخل

  • رکهای شبکه های کامپیوتری

  • تلفیق مسیرهای فیبر نوری و کابل مسی



 
  :: لینکهای مرتبط به  راه حل های فیبر نوری لگراند  فرانسه
پریز  و سوکت موزاییک فیبر نوری لگراند فرانسه
 اینجا کلیک کنید
کیف ابزار فیبر نوری
لگراند  
 اینجا کلیک کنید
 
 انواع پچ کورد  و اتصالات
فیبر نوری لگراند

 اینجا کلیک کنید
انواع  کابل
فیبر نوری لگراند
اینجا کلیک کنید

آدسا نماينده رسمي لگراند فرانسه در ايرانDesigned & Powered by Adsa Co.Official Representative of Legrand FRANCE IN IRAN , Copyright 2011